Kvalfoss Nuller’n

Kvalfoss Nuller’n er et diplom som går til utøvere som skyter fullt hus på begge skytinger i løpet av et renn under Kvalfoss-sprinten.
Kvalfoss Nuller’n ble innført i 2018 og er innspirert av Nullerklubben. I forbindelse med at Kvalfoss-sprinten ikke kommer inn under kravene for type mesterskap som gir medlemskap i Nullerklubben, har vi laget en egen utmerkelse for utøvere som fyller på begge skytinger i løpet av et renn.

En oversikt over vinnerne finnes i tabellen nedenfor.

 Navn (alfabetisk):KlubbSprint 2018Normal 2018Sprint 2019Normal 2019
3 ganger:Guro FemsteinevikHålandsdal Il111
2 ganger:Eva Liheim AlfstadFossum If11
2 ganger:Frøya HaughovdStårheim Il 11
2 ganger:Jens-Henrik HeggVik Il11
2 ganger:Turi Lise TotlandVolda Turn og Il11
1 gang:Alexandra RudFossum If1
1 gang:Amalie Vestues SvingenTrysilgutten IL1
1 gang:Andrine Kvilhaug SkavhellenIvrig Il1
1 gang:Bendik VereideStårheim Il 1
1 gang:Christina Ananda Gunnerud RønningenLier Il1
1 gang:Einar Haugøy Asker Skiklubb1
1 gang:Elias RymoenRøros Il1
1 gang:Elise Bergan BjaadalLier Il1
1 gang:Emil Vassbotten ApelandIdrettslaget Dyre Vaa1
1 gang:Emil Øfsti Berg-JacobsenAsker Skiklubb1
1 gang:Erlend SvalbjørgOslo Skiskytterlag1
1 gang:Fredrik NystrandMjøsski1
1 gang:Gro Njølstad RandbyIvrig Il1
1 gang:Guro Elizabeth StrindebergDrammen Strong1
1 gang:Guro Skarpodde TorsDrangedal Idrettslag1
1 gang:Hannecke RøtterLier Il1
1 gang:Hedda Singelstad KåsaHålandsdal Il1
1 gang:Henrik LedangAlvdal Il1
1 gang:Herman Emil von der OheBirkenes Il1
1 gang:Håkon Røste ThomassenSimostranda Il1
1 gang:Håvard Såghus WinterkjærGjerstad Il1
1 gang:Håvard TosterudØstre Toten Skilag1
1 gang:Ida Molde LappegardÅl Skiskyttarlag1
1 gang:Ingvild Marie SvardalFet Skiklubb1
1 gang:Joachim Kleivstul LambineOslo Skiskytterlag1
1 gang:Johannes Skjerveggen GræeVoss Skiskytterlag1
1 gang:Jonas Lien HovdedalenMjøsski1
1 gang:Jonas TyldumSnåsa Skiskytterlag1
1 gang:Kaja VollstadTromsø Skiskytterlag1
1 gang:Kari LøvollAsker Skiklubb1
1 gang:Karoline KørraHernes Il1
1 gang:Kasper Holmøy AamoldTrysligutten Il1
1 gang:Kasper Ågheim KalkenbergSkonseng UI1
1 gang:Kristian Meiningen Lien Åsnes Skiskytterlag1
1 gang:Lauritz Sogn-LarssenTry, Idrettslaget1
1 gang:Linnea Wolden AlmeHernes Il1
1 gang:Liv SkeieIdrettslaget Dyre Vaa1
1 gang:Lukas KortTrysilgutten IL1
1 gang:Magnus Tørhaug BrevadKvikne IL1
1 gang:Mari Haugenes ElvestadBø Skiksyttarlag1
1 gang:Martin Hansen Alta Skiskytterlag1
1 gang:Morten PettersenTromsø Skiskytterlag1
1 gang:Niri Landerud SvingenSvene Il1
1 gang:Nora Sofie BreivikTromsø Skiskytterlag1
1 gang:Olav Kristian LundIl Bevern1
1 gang:Oscar EngelienFet Skiklubb1
1 gang:Phillip Rynning-NielsenTry1
1 gang:Robert Ursin-Holm WalleIvrig Il1
1 gang:Sigurd ØygardSkrautvål Il1
1 gang:Silje Christine Berg-KnutsenFet Skiklubb1
1 gang:Solveig Eikeland GjøenHålandsdal Il1
1 gang:Sondre RøkenesOslo Skiskytterlag1
1 gang:Stein Aas StræteHønefoss Skiskytterklubb1
1 gang:Stein Deinboll MarkåsBossmo & Ytteren Il1
1 gang:Sverre Kornmo EngerFyresdal Skiskyttarlag1
1 gang:Thomas Lysberg LehnOslo Skiskytterlag1
1 gang:Tobias Alte WestmanSkonseng Ul1
1 gang:Tonje TveitoAl Skiskyttarlag1
1 gang:Torkel HægelandØvrebø Il1
1 gang:Tuva Andersen Bossmo & Ytteren Il1
1 gang:Vetle Meli NarjordOs Il1
1 gang:William Brekken RamsfjellFiggjo1